אודות

 
אגדה יזמות - הנדסה, בנייה ועבודות גמר החברה מתמחה בביצוע עבודות בנייה וגמר בבתי עסק ובמשרדים, ובבניית וילות מאפס. לחברה לקוחות עסקיים מרחבי המרכז, שנהנים ממענה מקיף, מקצועי ויוקרתי לכל דרישה – כל זאת מבלי להפריע לעבודה השוטפת בעסק. אגדה יזמות היא הכתובת למי שמקפיד על איכות התוצאה הסופית, אינו מתפשר על מקצועיות הצוות ורוצה לקבל את הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר.

הבעלים של החברה: גל ברוך בהשכלתו הנדסאי בניין מפקח בנייה ומנהל עבודה ראשי
 

צוות מנצח עם יסודות איתנים

 
כשמדובר בעבודות גמר ובנייה, קריטי לבחור בצוות שיודע את העבודה בדגש על הנדסאי בניין הרשומים ברשם הקבלנים. לצוות אגדה יזמות ניסיון מצטבר של שנים בענף הבנייה ורקורד מרשים של לקוחות עסקיים ופרטיים רבים. שיתוף הפעולה שלהם הוא המפתח להצלחה ומה שמבטיח שכל פרויקט יתנהל נכון מ-א' עד ת'.
 

כשאתם מעורבים, אתם רגועים

 
חשוב לנו שתישארו עם ראש שקט לכל הדרך. לכן אנו מתנהלים מולכם בשקיפות מלאה, משתפים אתכם בנעשה צעד אחר צעד וזמינים תמיד לשאלות, לבקשות ולתהיות. אתם מקבלים מאיתנו דיווחים שוטפים על ההתקדמות, במייל או בוואצאפ, וכך יכולים להישאר עם יד על הדופק ולדעת שהכול מתקתק. בכל שלב תוכלו להגיע לאתר הבנייה, להציץ במתרחש ולצאת עם תחושה טובה עד הביקור הבא.
 
אחריות לשנה לפחות על העבודות – ללא תשלום נוסף!
 

עובדים מסביב לשעון – כי הזמן שלכם חשוב

 
עובדים מסביב לשעון – כי הזמן שלכם חשוב עבורנו. בשלב התכנון אנחנו מגדירים מולכם את הלו"ז של הפרויקט, שלב אחר שלב, תוך קביעת מועד סיום ריאלי בטווח הנראה לעין. מאותו הרגע העבודות יוצאות לדרך, בסדר מופתי ובדיוק הדרוש, כדי לשמור על הקצב ולא להיקלע לעיכובים מיותרים. אנחנו גמישים מאוד מבחינת שעות העבודה וזמינים ביום וגם בלילה, כדי ליהנות מיום עבודה ארוך ככל האפשר. כך הצוות יכול לפעול בנחת, ללא לחץ ובלגן, תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות.
 

בניית וילות מאפס - מלווים אתכם מהבסיס

 
אחד מתחומי המומחיות שלנו בנייה מהיסוד של וילות בכל סדר גודל. השירות כולל ליווי צמוד בשלבי התכנון, כולל עבודה מול אדריכלים ומעצבי פנים, פיקוח וביצוע של כל שלבי הבנייה עד למסירת המפתח. מכיוון שאנחנו מספקים את כל הפתרונות במקום אחד, אתם נהנים מתהליך מסודר, מהיר ופשוט מולנו בלבד, ולא צריכים להתנהל מול מספר ספקים ואנשי מקצוע.
 

 
חברת אגדה יזמות דואגים להחיות את סיפור האגדות שלכם ולבנות לכם את בית החלומות שלכם