בניית משרדים

 
הקמת עסק חדש או מעבר למתחם חדש הוא תהליך מרגש שטומן בחובו פוטנציאל, אך גם כרוך בהוצאות ולקיחת מידה מסוימת של סיכון. אין נוסחת קסם שתצליח לבטל את הסיכון לחלוטין, אבל בהחלט יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון כדי שהתהליך יהיה יעיל ומוצלח יותר.
 

היכן מתחילים?

 
השלב הראשון לפני שיוצאים לתהליכים של בניית משרדים הוא כמובן שלב של חשיבה ותכנון מקדימים. זהו השלב שבו צריך לבחון את האפשרויות הרלוונטיות למיקום המשרד החדש, בחינת התהליך הדרוש לקבלת כל האישורים וההיתרים, בניית מסגרת תקציב ויצירת קשר ראשוני עם אנשי המקצוע לצורך התכנון המפורט – לפיו תוכלו להתקדם ולקבל הצעות מחיר מהקבלנים השונים.
 
 
בניית משרדים
 

הדגשים הייחודיים להקמת המשרד

 
מלבד תכנון מפורט וחלוקה יעילה של השטח, בניית משרדים מחייבת תשומת לב ופתרונות בכמה תחומים שאינם קיימים בבית פרטי: תשתיות חשמל ותקשורת המתאימות לנפח הפעילות, תשתית של גילוי וכיבוי אש, יציאות חירום, הנגשה ועוד. מלבד החוק היבש והתקנות המחייבות, המרכיבים הללו ישחקו תפקיד חשוב בפעילות היומיומית והשגרתית של המשרד ותהיה להם השפעה על העובדים ועל הלקוחות. כדי שתוכלו לעשות זאת בצורה טובה, אנחנו כמובן ממליצים להתייעץ עם אנשי המקצוע הרלוונטיים – אדריכלים ומומחי בטיחות ונגישות.
 
 

תכנון חכם

 
 
מאחר והקמה של כל מבנה, עסקי או פרטי, תמיד כרוכה בהוצאות גדולות מצד אחד ואילוצים מהצד השני, חשוב מאוד להשקיע בתכנון חכם ואיכותי. זהו המפתח לניצול יעיל של החלל, בצורה שתהיה נוחה ונעימה. פעמים רבות חשיבה מחוץ לקופסה תאפשר לכם להפיק את המקסימום מהשטח הקיים, ולספק לעובדים סביבת עבודה ארגונומית. שלב התכנון צריך לתת מענה למצב הנוכחי של המשרד ובו זמנית להיערך לעתיד, ולהשאיר מקום ואפשרויות להרחבה וגדילה.
 
 

שיטות בנייה ייחודיות לענף

 
בתחום של בניית משרדים יש שימוש בשיטות וחומרים שכמעט ואינם נפוצים בבתים פרטיים, מאחר והדגש כאן הוא על ניצול מקסימלי של החלל, חיסכון בעלויות ובעיקר זמן הקמה מהיר ככל האפשר. ניתן כדוגמה את חלוקת החלל של המשרד, כאשר יש מגוון של דרכים לעשות זאת. קירות גבס הם שיטה נפוצה מאוד שניתן לבצע כמעט בכל מקום בקלות ובעלות נמוכה יחסית, וגם ניתן להסיר ולשנות בהמשך. שילוב של מחיצות עץ או זכוכית מספקים את התיחום הדרוש, אבל גם משפיעים על העיצוב והאווירה.
 
 
בניית משרד
 

אל תתפשרו על האיכות והמקצועיות

 
אין ספק כי שלב הבנייה הוא שלב יקר ומורכב, וכל בעל עסק עושה את המקסימום כדי לצמצם בעלויות ולהימנע מהפסדים ולפעמים אף מעדיף שיפוץ לעסק הקיים במקום בניית משרד חדש. אנחנו ב- ק.ב. אגדה יזמות עסקית בע"מ מבינים זאת, אך ממליצים שלא להתפשר על איכות העבודה. ההשקעה הראשונית בשלב של בניית משרדים היא הבסיס והמפתח להמשך הפעילות של העסק, והיא הבסיס לשקט הנפשי שלכם. משרד מעוצב שנבנה לפי כל התקנים והסטנדרטים המחמירים יאפשר לכם להשקיע את עיקר המאמץ והאנרגיות בעבודה עצמה, ויחסוך את הצורך בטיפול בתקלות חוזרות ונשנות – מעוניינים לקבל פרטים נוספים? צרו איתנו קשר!
 
חולמים לבנות משרד חדש לחברתכם? פנו אלינו עכשיו ונשמח להגשים לכם חלום
לפרטים חייגו:
054-7767767