כך תתכוננו להתייעצות עם קבלן השיפוצים

 
ההחלטה על שיפוץ המשרד היא החלטה משמעותית שיכולה לתרום ולשדרג את העסק שלכם. כדי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר ולהפיק את המקסימום מהשיפוץ, חשוב מאוד להיעזר באנשי מקצוע רציניים ואיכותיים, ובעלי ניסיון בעבודות מהסוג הזה. לפני שתיפגשו עם קבלן שיפוץ משרדים יש כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם מראש, כך שתגיעו מוכנים עם כל השאלות והמידע. ריכזנו עבורכם כמה נקודות עקרוניות.
 

קביעת מסגרת התקציב

 
בין אם מדובר בשיפוץ קוסמטי ונקודתי ובין אם מדובר בפרויקט משמעותי, חשוב מאוד להגדיר מראש את מסגרת התקציב שתוכלו להקצות לטובת העבודות. התקציב צריך לכלול את התשלום על העבודות עצמן, אך גם את השכר של אנשי המקצוע שיעסקו בתכנון ובהכנות לקראת השיפוץ.

עוד נרחיב על כך בהמשך, אך תכנון של מסגרת תקציב מוגדרת ומסודרת תסייע לכם להיות מתואמים עם קבלן השיפוצים, ולקבוע סדרי עדיפויות ורמת גימור בהתאם ליכולות ולצורך.
 

הגדרת היקף העבודות

 
פעמים רבות השיפוץ הנדרש במקום הוא שיפוץ קטן יחסית, שכולל תחזוקה שוטפת, תיקון תקלות נקודתיות ועיקר תשומת הלב מוקדשת לעיצוב והמראה של המשרד. במצב כזה בהחלט תוכלו לתכנן את השיפוץ בעצמכם, ולהגיע לפגישת הייעוץ עם קבלן שיפוץ משרדים כאשר יש בידכם רשימה מסודרת של כל העבודות שתרצו לבצע.

במידה ואתם מתכננים פרויקט משמעותי ורחב היקף אנחנו ממליצים להיעזר באנשי מקצוע מתחום התכנון, ובמיוחד אדריכלים המנוסים בתכנון ועיצוב של משרדים.
 
 
קבלן שיפוץ משרדים
 
 

בניית לוחות הזמנים

 
 
מהניסיון שלנו ברוב המקרים השיפוץ חייב להתנהל במקביל לפעילות הסדירה והשגרתית של העסק, ולכן זה נושא שחשוב מאוד להעלות בפגישת הייעוץ. קבלן שיפוץ משרדים בעל ניסיון ידע כיצד להתמודד עם הסיטואציה בצורה הטובה ביותר, כמובן על סמך סיור במקום והבנת התוכניות לעומק. יש דרכים שונות ליצור הפרדה בין עבודות השיפוץ לבין ההתנהלות השוטפת, אך צריך לקחת בחשבון שתקופת השיפוץ תהיה כרוכה באי-נוחות, ומטרדים של רעש ולכלוך.
 
 

הניסיון בשטח

 
מלבד המורכבות של ביצוע השיפוץ במהלך יום העבודה, שיפוץ של משרד מתאפיין פעמים רבות במגוון של עבודות מסוגים שונים. קבלן השיפוצים צריך לתת מענה להרחבה ושדרוג של תשתיות כמו תשתיות חשמל ותקשורת ומערכות מיזוג אוויר, לצד החלפת הריצוף, התקנת תקרות אקוסטיות וקירות גבס, מחיצות, עבודות אלומיניום וכדומה. לא כל קבלן יכול לתת מענה למגוון כל כך רחב של עבודות וצרכים, ולכן אל תהססו לשאול את הקבלן מהו הניסיון שלו בתחום. כדאי אפילו יותר לבקש שמות של לקוחות קודמים, ולתאם איתם סיור במשרד כדי לבחון את העבודה שנעשתה.
 

להפיק את המקסימום מהניסיון

 
כאשר אתם בוחרים קבלן שיפוץ משרדים שהוא איש מקצוע רציני ובעל ניסיון, אתם מרוויחים אדם אשר ילווה את התהליך ויסייע לכם לזהות את המכשולים ולהתגבר עליהם. אנחנו מדגישים שוב ושוב את החשיבות של התכנון המקדים, מאחר וזהו הבסיס לעבודה זורמת ומיעוט של תקלות והוצאות מופרזות. קבלן מקצועי ואמין יסייע לכם להבחין בין העיקר לתפל, כך שתוכלו ליצור סדר עדיפויות שיתאים למשרד שלכם. החשיבות של סדר העדיפויות הזה הוא השקעת עיקר התקציב במאפיינים החשובים, עם מקום לפשרה בנקודות שאינן קריטיות.
 
 
 
 

תקשורת פתוחה ועבודה מסודרת

 
 
 
המפתח לכך שפרויקט השיפוץ יזרום בצורה טובה הוא השקעה בשלבים המקדימים של העבודה. תכנון מפורט וברור יאפשר לקבלן לתכנן את לוחות הזמנים ולתת הצעת מחיר מסודרת.
חשוב לא פחות ליצור תקשורת פתוחה בין כל הגורמים המעורבים בפרויקט – האדריכל, הקבלן המבצע ואיש הקשר בתוך העסק. כאשר ברור מיהם אנשי המפתח בכל תפקיד, קל יותר לאתר ולטפל בבעיות, ולהוביל את השיפוץ למקום טוב.