עבודת גמר ובנייה לעסקים

 
כבר שנים רבות שהמומחים שלנו בחברת אגדה יזמות מציעים פתרונות יצירתיים לעסקים מכל הסוגים בביצוע עבודות גמר ובנייה. אז אם החלטתם לעשות את הצעד שלכם לעבר היעד הבא שלכם, הגעתם למקום הנכון.
 

כל עבודות הגמר לעסקים תחת קורת גג אחת

 
במשך כל שנות פעילותינו ביצענו פרויקטים רבים עבור לקוחות עסקיים מכל התחומים במשרד, ורכשנו ניסיון עצום בתחום. סיפקנו את שירותינו המקצועיים לאינספור בנייני משרדים ומתחמים מסחריים נרחבים, וביצענו עבורם את כל סוגי עבודות הגמר, עד לפרט הקטן ביותר, ואת כל שניתן כדי לא להפריע לעבודה השוטפת בעסק.

בין היתר:
  • התקנו מערכות מיזוג אוויר - התקנת מזגנים מכל הסוגים לבית ולעסק והתקנת צ'ילרים במבנים גדולים
  • התקנו מערכות כיבוי אש - התקנת מערכות גילוי אש וגילוי עשן, מערכות כיבוי אש והצפה, מערכות שחרור עשן ושאיבת אוויר (ונטה), ליווי בקבלת אישורים של כיבוי אש, עבודה מול יועץ בטיחות בשלבי התכנון והבנייה ותיאום ביקורת של כיבוי אש וחברת חשמל
  • ביצענו עבודות זכוכית – התקנת ויטרינות (גם בשילוב וילונות), דלתות זכוכית מעוצבות ומחיצות זכוכית למשרדים
 

מזל טוב, העסק שלכם צמח!

 
הגדלתם את כמות העובדים ועכשיו הגיע הזמן לחפש חלל גדול יותר כדי לכבוש את היעד הבא שלכם. זו החלטה מרגשת ביותר לעבור למשרד חדש: אתם מצפים ליהנות ממשרד מרווח יותר, מעוצב יותר ומתקדם יותר – מקום שיוכל להפוך להיות הבית השני שלכם, לשפר את הפרודקטיביות שלכם ולשרת על הצד הטוב ביותר את הלקוחות שלכם, ברור!
 
עבודות גמר במשרדים ובשטחי מסחר
 

שיקולים חשובים שצריך לעשות

 
לעבור לחלל מסחרי חדש זו החלטה לא פשוטה בכלל. אנחנו יודעים שיש הרבה פרמטרים שאתם צריכים לקחת בחשבון, כמו איך הצעד הזה ישפיע על העובדים, הלקוחות והספקים שלכם והאם זה צעד נבון כלכלי, שימשיך את ההצלחה העסקית שלכם. אנחנו, אגדה יזמות חברת בניה במרכז, כאן כדי לדאוג לכל מה שחשוב לכם: פתרונות יצירתיים לחסכון מקסימלי בהוצאות ובזמן, מחויבות לעמידה בלוחות זמנים, איכות עבודה מעולה ושקט נפשי לאורך כל התהליך.
 
נשמח להעניק לכם את כל הפתרונות הנדרשים לכם במעבר לחלל גדול יותר בשביל לקחת את העסק שלכם לשלב הבא.
לשיחת ייעוץ עם המומחים שלנו ופרטים נוספים התקשרו: 054-7767767