שיפוץ בית פרטי

 
בית פרטי הוא נכס בעל ערך נדל"ני ואישי, אשר מספק חוויית מגורים שונה מזו הקיימת בבית משותף. רבים המחזיקים בבית פרטי מיושן מגלים כי מעבר דירה בהיבט הכלכלי פשוט אינו כדאי וכי עלויות הנדל"ן המאמירות בערים השונות יאפשרו דירת מגורים בבניין משותף תחת ערכו של הבית הפרטי הישן.
שיפוץ בית פרטי הוא למעשה הפתרון עבור בעלי בתים פרטיים, מרווחים אך מיושנים. קבלני שיפוצים המתמחים בשיפוץ של בתים פרטיים יתנו מענה הן לתשתיות מיושנות ולעתים אף מרקיבות ופגועות, הן לצרכי המשפחה המשתנים: חלוקה מחדש של חללים, סגירה של יחידות מגורים נוספות, והן לאמירה עיצובית המשלבת חדשנות לצד אותנטיות, כמובן תוך התייחסות להעדפות בני הבית.

 

שיפוץ בית פרטי - ניתן לעשות שימוש במספר אלמנטים:

 
  • תאורה טבעית - בעבר הבניה הנהוגה הייתה פונקציונאלית והחלונות בבית נקבעו באמצעות מסגרות עץ כבדות ובגדלים סטנדרטיים. כיום עולם הבניה הירוקה הטמיע את התאורה הטבעית המרהיבה, אשר למעשה בזכות יצירת חלונות גדולים ומרווחים, תריסים חשמליים ומערכות זיגוג הכוללות פתחי תאורה אטומים יוצרים שפע של אור שמש טבעי בתוך הבית. מסגרות העץ כמעט ואינן נמכרות היום בשל הבלאי הגבוה המאפיין את העץ, ובעזרת מסגרות אלומיניום קלות מאל חלד איכותי ניתן ליצור חללים מוארים ומעוצבים באופן מרהיב. באמצעות תאורה טבעית ניתן גם ליצור משחקי הצללה המשפיעים אף הם על העיצוב.

  • צבע - בתחום השיפוצים ובעיקר במעבר מישן לחדש המאפיין שיפוץ בית פרטי - הצבע הוא השחקן המרכזי. הצבע יכול לבוא לידי ביטוי בצביעת קירות הבית או לחילופין באביזרים ובריהוט, אולם מהווה אלמנט עיצובי מוביל וסוכן שינוי במעבר מבית עתיק ומיושן לבית מודרני. אין סיבה לחשוש מן הצבע, אולם שימוש בו מחייב חשיבה ותכנון על מנת ליצור התאמה מיטבית ובית המספק אווירה צעירה, משפחתית ונעימה לאורך זמן.

  • חלל חיצוני - בתים פרטיים לרוב כוללים גינה, חצר או מרפסת, אשר מהווים את מוקד הליבה של הבית, מרחב בילוי ומרחב אירוח גם יחד. השקעה במרחב החיצוני תביא לחוויה של רושם ראשוני מהנה בכניסה אל הבית, וכן תפחית מעוצמת החשיבות של חללי הבית המרכזיים. ניתן לעצב חללים חיצוניים באמצעות אדריכלות גן וצמחייה טבעית, בשילוב צמחיה מלאכותית או בחיבור בין אבן טבעית למרחב ולריהוט מתאים.


 

שיפוץ בתים פרטיים - לא אצל כל אחד

 
שיפוץ בתים הוא שיפוץ אשר עשוי לארוך זמן רב, בשל הצורך לפרק תשתיות ומערכות ולהתקין חדשות, וזאת לצד צרכי השיפוץ והעיצוב הקלאסיים בניהם החלפת ריצוף, מטבח, שיפוץ חדרי אמבטיה, תכנון מבני מחודש ועוד. מומלץ לעבוד עם קבלן שיפוצים רשום ומנוסה, לערוך חוזה שיפוצים מפורט הכולל את כל הפעולות והחידושים שהוסכמו מראש ולכלול גם את שאלת האחריות: מה מכסה לאיזו קופת זמן ומה יהיה אופן הטיפול במקרה הצורך.
 
 
אנחנו הופכים לכם כל חלום למציאות שעולה על פני כל דמיון! מעוניינים להתייעץ איתנו?
חייגו עכשיו והמומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם: 054-7767767