שיפוץ בתים ודירות

 
שיפוץ בתים ודירות טומן בחובו לא מעט התרגשות, אבל במקביל גם לא מעט חששות ופחדים. האם זה ייצא בדיוק כפי שאתם מצפים? האם זה יתארך יותר ממה שאתם משערים? האם תחרגו באופן משמעותי מהתקציב שהחלטתם להקדיש כדי לשדרג את מקום מגוריכם ולהפוך אותו לבית חלומותיכם?
 

איתנו אתם נמצאים בידיים טובות

 
אצלנו באגדה יזמות אתם יכולים לדעת שאתם נמצאים בידיים טובות. כחברה בעלת ותק, ניסיון ומוניטין בשיפוץ בתים ודירות, יש לנו היכרות עם כל אתגרי הבנייה והשיפוצים. לכן אנחנו עושים הכל על מנת לנת להעניק לכם את השקט הנפשי ואת הביטחון לדעת שהפרויקט יתבצע לשביעות רצונכם המלאה.
 

שיפוץ בתים - איך אנחנו עושים את זה?

 
קודם כל אתם תשוחחו עם המומחים שלנו, באגדה יזמות, שיתנו לכם מענה מקצועי על כל שאלה שתעלו בפניהם. אחרי שתעברו על כל הפרטים, הם יתכננו את הפרויקט שלכם, לפרטי פרטים, תוך פירוט שלב אחר שלב, כדי להוריד מכם את תחושת חוסר הודאות ולמלא בכם ביטחון לקראת ביצוע הפרויקט החלומי. נראה לכם סקיצות מוקדמות של העיצוב המתכונן, נדבר על המידות ועל כל דבר אחר שאתם רוצים לדעת. אנחנו אתכם לאורך כל הדרך!
 
אילו שירותים אנחנו מציעים במסגרת שיפוץ הבית?
 

חידוש ובניית מטבחים, חדרי אמבטיה ושירותים

 
  • עבודות אינסטלציה – טיפול בתשתיות צנרת, התקנת כלים סניטריים, איתור ותיקון נזילות, פתרון בעיות רטיבות, לחץ, הסדרת ניקוזים ועוד
  • עבודות חשמל בידי חשמלאי מוסמך – הקמת מערכת חשמל, פירוק תשתיות קודמות, התקנת לוחות חשמל, התקנה והעתקה של נקודות חשמל / נקודות הארקה, טיפול בבעיות עומס, הרכבת גופי תאורה ועוד
  • הרכבת מטבחים קומפלט – לפי דרישות האדריכל או הלקוח, כולל התקנת משטחי שיש והרכבת ארונות אחסון
  • עבודות צבע וטיח מקצועיות – צביעה אומנותית ודקורטיביות, תיקוני צבע, עבודות שפכטל, שיופים, הנחת טיח ועוד
 
 
 
שיפוץ בתים
 
 

שיפוץ בית שכולל ריצוף, גבס וחיפוי קירות

 
  • ריצוףנפרק ונפנה את הריצוף הקיים כיום בדירתכם או בביתכם, ולאחר מכן נניח בשבילכם, בדיוק מופתי, את הריצוף החדש שבחרתם: שיש, קרמיקה, פרקטים או כל ריצוף אחר.
  • עבודות גבסבין אם אתם מעוניינים להרוס או לבנות קירות גבס ובלוקים – אנחנו הכתובת שלכם! באמצעות גבס ניתן ליצור מגוון פתרונות שישרתו את צורכיכם: הרחבת מבנים בתוספות בנייה, חלוקת חדרים, הכנה למזגן מרכזי, יצירת נישות דקורטיביות, ספריות ומזנונים, בניית קרניזים מעוצבים ותקרות אקוסטיות ועוד.
  • חיפוי קירותנשמח להציע לכם מגוון רחב של ציפויים מיוחדים לחיפוי הקיר. לבחירתכם מגוון רחב של טקסטורות ואפשרויות חיפוי דוקרטיבי.
 
חולמים לשפץ את הבית? פנו אלינו עוד היום ונשמח להגשים לכם חלום
לפרטים חייגו:
054-7767767