שיפוץ דירה קומפלט

 
בשוק נדל"ן הפכפך ובעייתי לעתים ההחלטה על שיפוץ דירה קומפלט הוא כורח המציאות, וחלופה נוחה לאפשרות למעבר דירה. ללא עקירה של המשפחה ממקומה, ללא הליכי בירוקרטיה אל מול הבנק במכירה ורכישה של נכס וללא טיילת של מתווכים בדירה. באמצעות שיפוץ ירה קומפלט ניתן לחדש את הבית, לחלק מחדש חללים ולהתאים את הבית לצרכי המשפחה המשתנים, לסגור מרפסות, לחדש חדרי אמבטיה ולקבוע קו עיצובי חדשני.

 

שיפוץ דירה קומפלט - עניין של תכנון

 
בתכנון של שיפוץ הדירה כדאי לקבוע מראש תקציב מיועד, כמו גם רשימת רצונות וצרכים על פי סדרי עדיפויות. תכנון נוסף שיש להביא בחשבון הוא את לוחות הזמנים המיועדים לשיפוץ, היכולת לחיות בבית בזמן השיפוץ כמו גם לקיחת טווח זמן נוסף למקרה של תקלות והתארכות תקופת השיפוץ. לרוב שיפוץ דירה קומפלט יצריך מבני המשפחה יציאה לחלוטין מן הבית לתקופה האמורה, ועל כן במידה ונדרשים פתרונות בעלות דוגמת שהייה במלון יש להכניס גם עלות זו לתחשיב הכולל.

 

מספר רעיונות, שיטות וקווים מרכזיים לבניה ושיפוץ דירות:

 
בניה קלה - בניה קלה נשענת על השיטה המודולרית ומתאימה בעיקר לסגירת מרפסות וחדרים, סגירת חדרי עבודה על חשבון מרפסת או גינה ויצירת חללים נוספים במרחב. הבנייה הקלה מתבססת על ייצור, חיתוך והתאמה של לוחות מחומרים שונים מראש והתקנתם בצורה מהירה וקלה באתר השיפוץ. שיטה זו מחליפה את שיטות הבינוי המסורתיות בניהן כלל הפעולות, לרבות הכנת החומר ויישומו מתבצעות באתר.

בניה ירוקה - בניה ירוקה היא בניה חדשנית הנשענת על עקרונות חיסכון בחומר ובאנרגיה, הן לטובת שימור איכות הסביבה והן לטובת חיסכון כלכלי בבניה ובתחזוקת המבנים. הבניה הירוקה כוללת התייחסות לתאורה טבעית, בידוד תרמי ומחזור.
שתי שיטות העבודה הללו נושקות זו לזו, ופופולריות מאוד בתחום השיפוץ הן בזכות העבודה המהירה שהם מספקות והן בזכות החיסכון הכלכלי. חשוב לעבוד עם קבלנים רשומים ומורשים בתחום ובבחירה של קבלן העובד בשיטה ייחודית לאמוד את ניסיונו ולבחון פרויקטים נוספים שביצע.

 

קבלני משנה בשיפוץ דירה קומפלט

 
 
בעת שיפוץ כולל לרוב הקבלן יעשה שימוש בקבלני משנה מקצועיים בתחום האינסטלציה, החשמל, האיטום ותחומים נוספים. קבלנים אלה עובדים במיקור חוץ, הם בתחום הפיקוח והאחריות של קבלן השיפוצים, הוא שיבחר את קבלני המשנה, יפקח על עבודתם וישלם להם, וכמובן יביא זאת בחשבון בתמחור הכולל.

תשלום ואחריות
דירה משופצת לרוב תיראה מרהיב לעין, אולם ללא כלים מקצועיים לא ניתן לאמוד את איכות השיפוץ ועמידותו. בתהליך השיפוץ עצמו מומלץ להעביר תשלום לידי הקבלן כנגד התקדמות בפועל, בפעימות שייקבעו מראש בחוזה כתוב. עם סיום העבודה לשביעות רצון הלקוחות ניתן להעביר את יתרת התשלום, אולם חשוב להגדיר את שאלת האחריות בחוזה.
חשוב להתייחס לאחריות מפני נזקי מים, רטיבות, התנפחות של קירות וכדומה, שכן אלו הליקויים הנפוצים ביותר בתחום הבנייה והשיפוצים, העשויים להתגלות גם לאחר חודשים ארוכים.
 
אנחנו הופכים לכם כל חלום למציאות שעולה על פני כל דמיון! מעוניינים להתייעץ איתנו?
חייגו עכשיו והמומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם: 054-7767767