שיפוץ משרדים

 
לעיצוב והמבנה של חלל העבודה יש השפעה אדירה על העובדים ועל הלקוחות. מעבר לעובדה שזהו כרטיס הביקור של העסק וחלק חשוב ברושם הראשוני שנוצר, סביבת עבודה נעימה ונוחה תורמת רבות גם לפרודוקטיביות של העובדים.
לפני שאתם ניגשים לפרויקט החשוב והמשמעותי הזה, יש כמה דברים שחשוב לדעת על שיפוץ משרדים.
 

התאמה לצורך של העסק

 
את אופי השיפוץ אפשר לחלק לשתי קטגוריות גדולות – שיפוץ קוסמטי ושיפוץ מעמיק. השיפוץ הקוסמטי הוא בהיקף מצומצם, ותפקידו רק לחדש ולרענן את המשרד הקיים.

סיוד הקירות, החלפת ריהוט בלוי וכדומה. אך פעמים רבות הצורך של העסק הוא דווקא במהלך של שיפוץ משרדים מקיף ומעמיק יותר, שיכול לתת מענה למגוון רחב של בעיות וצרכים שנובעים משנים רבות של שימוש במשרד, או מכניסה של עסק חדש למבנה קיים.

כך או כך, חשוב להשקיע מחשבה בצורך הספציפי של העסק שלכם, ומכאן לצאת לתכנונים מקיפים.
 
 
שיפוץ משרדים
 

שיפוץ משרדים - יתרונות השיפוץ

 
אין מחלוקת על כך שהעלויות של שיפוץ משרדים יכולות להיות גבוהות, אך שיפוץ שנעשה בחוכמה יעניק לעסק שלכם כמה יתרונות משמעותיים. בראש ובראשונה סביבת עבודה נוחה ונעימה היא קריטית כדי להעניק לעובדים תחושה טובה, ולתמוך בשגרת היום העמוסה שלהם. עובד שצריך להתמודד עם עמדת עבודה צפופה ורועשת הוא עובד עייף יותר ויעיל פחות.

במסגרת השיפוץ תוכלו לשלב גם תהליך של מיתוג חלל העבודה, ובכך לשדרג גם את הרושם שאתם משאירים על הלקוחות.
 
 

השוני לעומת שיפוץ בית פרטי

 
 
כאשר נכנסים לתהליך של שיפוץ משרדים, חשוב לזכור שני הבדלים משמעותיים לעומת שיפוץ של בית פרטי. מאחר והמשמעות של סגירת העסק היא הפסדים כלכליים, בדרך כלל העבודות יתנהלו במקביל לסדר היום הרגיל של המשרד והעובדים. לכן יש צורך לתכנן מראש את סדר ביצוע העבודות וההתארגנות הפנימית במשרד כדי לאפשר התנהלות תקינה של שני המרכיבים האלו – שהם שונים בתכלית.

בנוסף, החשיבה המקדימה חייבת לקחת בחשבון תכנון והתאמות של עמדות העבודה השונות. מצד אחד ניצול מקסימלי של החלל, ומצד שני יצירת סביבת עבודה נוחה וארגונומית.
 
 

מהו שיפוץ המשרד הנכון עבורכם?

 
מלבד עבודות התחזוקה והטיפול בתשתיות, השיפוץ הוא הזדמנות נהדרת כדי לשדרג את המראה והעיצוב של המשרד. אנחנו כמובן ממליצים להתעדכן בטרנדים העכשוויים, ולבדוק מה מקובל ונפוץ בענף בו אתם פועלים. לדוגמה עיצוב של משרד עורכי דין שונה מאוד מעיצוב משרדים של חברת הייטק, ובעזרת העיצוב תוכלו להעביר מסרים נוספים לגבי אופי העסק שלכם כמו חדשנות ויצירתיות, רצינות ושנים של ניסיון.
 

בחרו את אנשי המקצוע המתאימים

 
כדי להפיק את המקסימום מהשיפוץ כדאי להיעזר באנשי מקצוע טובים, אצלנו ב- ק.ב. אגדה יזמות עסקית בע"מ תמצאו אנשי מקצוע בעלי ניסיון רלוונטי לדרישות שלכם. הם יודעים שתכנון של בית פרטי שונה בתכלית מתכנון של משרד, גם מבחינת העיצוב וחלוקת החלל וגם מבחינת ביצוע העבודות בפועל – זקוקים להתייעצות נוספת? פנו אלינו ואנחנו נדאג לשאר.
 
חולמים לשפץ את המשרד? פנו אלינו עוד היום ונשמח להגשים לכם חלום
לפרטים חייגו:
054-7767767