שיפוץ עסק

 
לעיתים יש צורך לבצע שיפוץ בעסק באופן כזה שיתאים לצרכים החדשים שלנו. עסק עובר גלגולים ושינויים ולא פעם בעקבות השינוי נאלץ להכניס עובדים חדשים, לבנות מחלקה נוספת, לשפץ מטבח או שירותים, להרחיב את החלל, לבצע חלוקה של החלל מחדש או להחליף רצפה, תאורה וכו'.

הרחבה ושיפוץ של העסק לא יתעסקו בכל מה שקשור לתשתית של העסק, משמע אינסטלציה, צנרת וכו', אלא שהעבודה בעיקר תתמקד בשיפוץ המראה הכללי, בהרחבה ובשיפור של החלל. עבור שיפוץ מסוג זה נצטרך לפנות לחברה או איש מקצוע כמו קבלן שיעניק לנו מענה מידי וסיוע בנושא, ועל כך נרחיב:
 

שיפוץ עסק אגדה יזמות

 
אם אתם עדיין שוקלים שיפוץ של העסק דעו כמה דברים שיכולים לקדם את ההחלטה שלכם באמצעות שיקולים נכונים בהתאם לעסק שלכם:

רושם ראשוני הוא חשוב – על מנת שהלקוחות וגם העובדים ירגישו כי מדובר בעסק רציני ומקצועי, רצוי שהעסק יספק מראה חדש וצעיר שיקדם את פני העובדים וכל לקוח שנכנס לעסק. כל מקום שמכבד את עצמו ואת העובדים שלו, באמצעות חלל מעוצב ואיכותי, יעניק תחושה בטוחה ומזמינה.

עיצוב מחדש של עסק ישן – עיצוב פנים מחדש יאלץ לא פעם לבצע שיפוצים קלים בעסק ועל ידי כך לשדרג אותו. זאת ניתן לעשות באמצעות צביעה של קירות, גבס, הוספה של פרקט, שיפוץ המטבח, שירותים, ברזים וארונות וכו'.

תאורה חדשה – לתאורה יש אפקט מאוד חשוב על המשרד ובכוחה להאיר את מה שנרצה להדגיש ולהחשיך את מה שנבקש, גם עבור תאורה חדשה בחלל, נאלץ לעיתים לבצע שיפוץ.

 
 
 
שיפוץ עסק
 
 

אל תגעו בתשתית אך בדקו אותה

 
חשוב מאוד, בזמן השיפוץ להבין אם הוא כולל תשתיות או לא. שיפוץ שכולל תשתיות, העלויות שלו אחרות וגם לוח זמנים יהיה שונה. אך כאן אנו עוסקים בשיפוץ ללא תשתיות, עם זאת עדיין מומלץ לבדוק את מצב התשתיות בזמן השיפוץ שנבצע במשרד, לוודא שמערכת החשמל איתנה והצנרת במיטבה, אחרת אם נגלה לאחר השיפוץ כי הייתה בעיה בתשתית, המחיר יהיה מכופל - כל תקלה בתשתית עלולה להשבית עסקים לימים ארוכים!